Wiedeń - Jarmark Świąteczny

Jarmarki Świąteczne to okazja do odwiedzenia przepięknie udekorowanych europejskich miast w zimowej, przedświątecznej atmosferze pełnej zapachu pierników, egzotycznych przypraw i grzańca. Wiedeń ma właśnie taki niepowtarzalny urok, a okres świąteczny to wymarzony czas na wizytę. Miasto wygląda wówczas bajkowo.

Termin:

Wycieczka na zamówienie

Cena:

Prosimy o kontakt z biurem

Ramowy program wycieczki:

O godz. 3:40 wyjazd z Krakowa z parkingu Decathlon, ul. Zakopiańska.

Przejazd do Wiednia. Ok. godz. 10:00 przyjazd do Schoenbrunn - zwiedzanie wnętrz letniej rezydencji Habsburgów. Następnie przejazd do centrum miasta. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem i zwiedzanie Wiednia: Ring (objazd autokarem), Plac Marii Teresy pośrodku którego znajduje się pomnik arcyksiężnej Austrii, a po obu stronach budynki Muzeum Sztuk Pięknych i Muzeum Przyrodniczego, następnie budynek Parlamentu w stylu helleńskiego gotyku, neogotycki ratusz z 98-metrową wieżą, Kościół Wotywny ufundowany w podzięce po udaremnionym zamachu na cesarza Franciszka Józefa, Hofburg - cesarski pałac zimowy, symbol siły i bogactwa Habsburgów, katedra św. Szczepana, najważniejsza świątynia Wiednia, ulica Graben, pomnik Johana Strausa.

Czas wolny (ok. 2 godziny) na Jarmarku Świątecznym.

Około godziny 17:00 wyjazd z Wiednia i przejazd do kraju. Przyjazd do Krakowa w godzinach nocnych.

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w kolejności zwiedzania.

Cena zawiera:

  • transport autokarem
  • opiekę pilota
  • system audioguide
  • ubezpieczenie KL i NNW, oraz składkę TFG i TFP

Cena nie zawiera:

  • biletu wstępu do Pałacu Schoenbrunn - 25 EUR


Szanowni Państwo!

Biuro Eko-Tourist realizuje wiele imprez zbiorowych na zamówienie firm, szkół, uczelni, stowarzyszeń, klubów a nawet grup koleżeńskich czy rodzin. Program zamieszczony powyżej może w takim przypadku służyć za podstawę do przygotowania wycieczki dopasowanej pod każdym względem do Państwa oczekiwań. Jesteśmy elastyczni i gotowi do przedyskutowania najdrobniejszych szczegółów – programowych, organizacyjnych i finansowych. Prosimy o kontakt!

Z poważaniem,
Teresa Bogusławska, dyrektor