Tatry Słowackie

Jednodniowa wycieczka na Słowację, w Tatry Wysokie, zobaczymy najpiękniejszą jaskinię tatrzańską, zachwycimy się pięknymi widokami nad Szczyrbskim Jeziorem, posmakujemy wód mineralnych w Starym Smokowcu.

Termin:

Wycieczka na zamówienie

Cena:

Prosimy o kontakt z biurem

W programie wycieczki:

Jaskinia Bielańska – jaskinia znajduje się w Tatrach Wysokich na Słowacji, charakteryzuje się wyjątkowo bogatą szatą naciekową (stalaktyty, stalagmity i draperie). Podczas zwiedzania, które zajmuje 70 minut pokonuje się różnicę poziomów 125 m, a cała dostępna dla turystów trasa ma 1370 m i liczy ponad 800 stopni. Trasa prowadzi przez korytarze i komory, w których można zobaczyć niewielkie jeziorka i wodospady. W jaskini temperatura waha się pomiędzy 5 a 6.3 °C

Szczyrbskie Jezioro jest drugim co do wielkości jeziorem po stronie słowackiej i znajduje się na wysokości 1346 m n.p.m. na tak zwanym Szczyrbskim Tarasie. Jezioro to porównywane jest do Morskiego Oka. Na południowym brzegu jeziora znajduje się drewniany mostek, skąd można podziwiać piękną panoramę Tatr.

Stary Smokowec - najstarsze uzdrowisko tatrzańskie, które posiada źródła kwaśnej wody mineralnej, możliwość degustacji, czas wolny.

Powrót do Krakowa ok. godz. 20

Cena zawiera:

  • przejazd busem
  • opiekę pilota

Cena nie zawiera:

  • biletów wstępu, ubezpieczenia – ok. 11-14€


Szanowni Państwo!

Biuro Eko-Tourist realizuje wiele imprez zbiorowych na zamówienie firm, szkół, uczelni, stowarzyszeń, klubów a nawet grup koleżeńskich czy rodzin. Program zamieszczony powyżej może w takim przypadku służyć za podstawę do przygotowania wycieczki dopasowanej pod każdym względem do Państwa oczekiwań. Jesteśmy elastyczni i gotowi do przedyskutowania najdrobniejszych szczegółów – programowych, organizacyjnych i finansowych. Prosimy o kontakt!

Z poważaniem,
Teresa Bogusławska, dyrektor