Londyn

3 pełne dni w Londynie, zwiedzanie najciekawszych obiektow metropolii

Termin:

Wycieczka na zamówienie

Cena:

Prosimy o kontakt z biurem

Ramowy program wycieczki:

1 dzień
Wyjazd z Krakowa około godz. 17.00, nocny przejazd przez Niemcy.

2 dzień
Kontynuowanie podróży przez Holandię, Belgię do Calais we Francji, przejazd Eurotunelem do Wielkiej Brytanii, dalsza podróż w kierunku Londynu, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień
Po śniadaniu przejazd autokarem do centrum, spacer ulicami najstarszej części Londynu - City, Katedra św. Pawła - najbardziej znany kościół anglikański w Wielkiej Brytanii, Tower of London - słynne londyńskie więzienie, Tower Bridge, przejażdżka London Eye - największe koło obserwacyjne na świecie. Powrót na obiadokolacje i nocleg.

4 dzień
Śniadanie, dalsze zwiedzanie miasta. W programie: Buckingham Palace – londyńska rezydencja królowej, uroczysta zmiana warty, Muzeum Figur Woskowych, Łuk Wellingtona, Whitehall, Opactwo Westminsterskie - miejsce spoczynku angielskich władców od XIII w, a także koronacji i ślubów królewskich, Downing Street - oficjalna rezydencja premierów brytyjskich, Trafalgar Square z kolumną admirała Nelsona, Parlament oraz Big Ben. Obiadokolacja i nocleg.

5 dzień
Śniadanie, przejazd metrem na zwiedzanie miasta: Muzeum Brytyjskie, spacer po Oxford Street - główna handlowa dzielnica Londynu i Hyde Park - jeden z wielu królewskich parków w Londynie ze słynnym Speakers' Corner, Greenwich - dawne astronomiczne Obserwatorium Królewskie. Powrót metrem, obiadokolacja, w godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do kraju, przejazd Eurotunelem do Francji.

6 dzień
Dalsza podróż przez Belgię, Holandię i Niemcy do Polski. Przyjazd do Krakowa w godzinach wieczornych.

Uwaga:
Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności przy realizacji programu!

Cena zawiera:

  • transport autokarem
  • 3 noclegi w hotelu klasy ekonomicznej pod Londynem (Hounslow - aglomeracja londyńska) w pokojach 2 i 3-os z łazienkami
  • 4 obiadokolacje bez napojów i 3 śniadania angielskie
  • usługę przewodnika po Londynie w dniu 3, 4 i 5 wycieczki
  • ubezpieczenie KL i NNW
  • opiekę pilota

Cena nie zawiera:

  • biletów wstępów do zwiedzanych obiektów i przejazdów komunikacją miejską (ok. 110 GBP)

Galeria:

Buckingham Palace
Buckingham Palace
Greenwich
Canary Wharf z Greenwich
Londyn