Kieleckie jakie cudne
'Nie siedź w domu, jedź na wycieczkę'

Zapraszamy na wycieczkę do krainy świętokrzyskich bizonów,
tajemniczych zamków i rezydencji magnackich.

Termin:

Wycieczka na zamówienie

Cena:

Prosimy o kontakt z biurem

Wyjazd z Krakowa o godz. 8.00 – stanowisko K+R na ul. Pawiej k/Galerii Krakowskiej.
Powrót w to samo miejsce ok. godz. 19.30-20.00

Co zobaczymy:

  • Kurozwęki – to tu właśnie znajduje się jedyna w Polsce hodowla bizonów amerykańskich, które można podziwiać w trakcie Bizon Safari , przejeżdżając bryczką lub specjalnie przystosowanym wozem po łąkach gdzie pasie się stado.
    Czeka nas również zwiedzanie zespołu parkowo-pałacowego rodu Popielów, urokliwej barokowo-klasycystycznej rezydencji mieszkalnej z dziedzińcem, dodatkowymi pawilonami i parkiem, a w czasie wolnym we własnym zakresie degustacja popularnego burgera z bizona i lokalnego piwa z Browaru Popiel.
  • Zamek Krzyżtopór w Ujeździe – niegdyś największa i najbogatsza rezydencja magnacka w Europie. Obecnie pełna magii i tajemniczości ruina zagubiona wśród pól i wzgórz ziemi opatowskiej.

Cena zawiera:

  • przejazd busem
  • opiekę pilota

Cena nie zawiera:

  • biletów wstępu: Kurozwęki wejście na teren zespołu parkowo-pałacowego 8 zł (6 zł), zwiedzanie pałacu 57 zł (50 zł), bizon safari 20 zł (17 zł), Zamek Krzyżtopór zwiedzanie z przewodnikiem ok. 23 zł (20 zł)

Galeria:


Pałac w Kurozwękach
Pałac w Kurozwękach
Pałac w Kurozwękach
Pałac w Kurozwękach
Pałac w Kurozwękach
Bizony w Kurozwękach
Zamek Krzyżtopór
Zamek Krzyżtopór
Zamek Krzyżtopór
Zamek Krzyżtopór

Szanowni Państwo!

Biuro Eko-Tourist realizuje wiele imprez zbiorowych na zamówienie firm, szkół, uczelni, stowarzyszeń, klubów a nawet grup koleżeńskich czy rodzin. Program zamieszczony powyżej może w takim przypadku służyć za podstawę do przygotowania wycieczki dopasowanej pod każdym względem do Państwa oczekiwań. Jesteśmy elastyczni i gotowi do przedyskutowania najdrobniejszych szczegółów – programowych, organizacyjnych i finansowych. Prosimy o kontakt!

Z poważaniem,
Teresa Bogusławska, dyrektor