Czeska i Saska Szwajcaria

2-dniowa wycieczka w niezwykłe miejsce jakim jest Czeska i Saska Szwajcaria - kraina wzgórz, lasów, słynnych skalnych miast, romantycznych zamków, malowniczych przełomów rzek.

Termin:

Wycieczka na zamówienie

Cena:

Prosimy o kontakt z biurem

Ramowy program wycieczki:

1 dzień
Wyjazd z Polski w godzinach rannych przejazd w kierunku Niemiec. Celem podróży będzie Saska Szwajcaria. W programie tego dnia: wizyta w niezwykle malowniczym rezerwacie skalnym Bastei. Spacer po słynnym kamiennym moście oraz wśród wyrzeźbionych w piaskowcu fantastycznych farmacji skalnych, połączonych mostkami i kładkami. Następnie zwiedzanie twierdzy Konigstein, największej górskiej twierdzy w Europie, położonej w samym sercu Saksonii, zbudowanej przez króla Polski i Saksonii Augusta II Mocnego, stąd rozciągają się najpiękniejsze widoki w Szwajcarii Saksońskiej. Przejazd na obiadokolację i nocleg w Czechach.

2 dzień
Śniadanie, przejazd przez Decin, gdzie znajduje się pięknie położony u zbiegu rzek Łaby i Ploucnice barokowo - klasycystyczny zamek. Wejście na teren Parku Narodowego Czeskiej Szwajcarii. Spacer do największej naturalnej bramy skalnej (Prawczyńska Brama) - punkt widokowy na wzniesienia Szwajcarii Czeskiej i Saskiej, spływ łodziami przez skalny kanion rzeki Kamenicy. Spacer malowniczym szlakiem wzdłuż rzeki, przez tunele wydrążone w skałach, między ostańcami skalnymi.
W późnych godzinach popołudniowych przejazd w kierunku Polski. Powrót do kraju w godzinach wieczornych.

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem lub busem
  • opiekę pilota
  • 1 nocleg w hotelu na terenie Czech, w pok. 2,3-os. z łazienkami
  • 1 śniadanie i 1 obiadokolację
  • ubezpieczenie KL i NNW Signal Iduna

Cena nie zawiera:

  • biletów wstępu ok. 20€ i ok. 200 CZK
  • obowiązkowej składki TFG i TZP – 4 zł

Galeria:

Saska Szwajcaria
Saska Szwajcaria
Twierdza Konigstein
Czeska Szwajcaria
Czeska Szwajcaria
Czeska Szwajcaria
Czeska Szwajcaria
Czeska Szwajcaria
Czeska Szwajcaria
Czeska Szwajcaria

Szanowni Państwo!

Biuro Eko-Tourist realizuje wiele imprez zbiorowych na zamówienie firm, szkół, uczelni, stowarzyszeń, klubów a nawet grup koleżeńskich czy rodzin. Program zamieszczony powyżej może w takim przypadku służyć za podstawę do przygotowania wycieczki dopasowanej pod każdym względem do Państwa oczekiwań. Jesteśmy elastyczni i gotowi do przedyskutowania najdrobniejszych szczegółów – programowych, organizacyjnych i finansowych. Prosimy o kontakt!

Z poważaniem,
Teresa Bogusławska, dyrektor