Wczasy nad Bałtykiem
Chłapowo

z przejazdem autokarem i wycieczką na Półwysep Helski w cenie

Termin:

17.07.2021 - 26.07.2021
14.08.2021 - 23.08.2021

Cena:

1490 zł

Uwagi:
- w lipcu zakwaterowanie: domy wypoczynkowe „Kinga” i „Wera”
- w sierpniu zakwaterowanie: domy wypoczynkowe „Kinga” i „Maraga”

CHŁAPOWO, niewielka miejscowość położona na malowniczym klifie, nieopodal Władysławowa. Jest nie tylko idealnym miejscem dla osób ceniących sobie spokój i kontakt z przyrodą, ale także doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicznych miejscowości. Niewątpliwie największą atrakcją miejscowości jest Wąwóz Chłapowski zwany przez mieszkańców "Rudnikiem". Jest to pięknie ukształtowany teren z unikatowymi okazami flory i fauny (dzwonek okrągłolistny, jałowiec, żarnowiec miotlasty). Liczne ścieżki i kładki prowadzą do nadmorskiej plaży.

Zakwaterowanie:

Domy Wypoczynkowe KINGA i WERA lub KINGA i MARAGA (w zależności od terminu), położone w sąsiedztwie (ok. 100 m jeden od drugiego), w spokojnej i bezpiecznej okolicy, około 10-15 min spacerem do plaży. Na ogrodzonym terenie obiektów znajdują się place zabaw dla dzieci, boiska sportowe oraz oświetlone altanki i miejsca do grillowania i wspólnej integracji.

Dom wypoczynkowy KINGA
Dysponuje pokojami 2-3-4 osobowymi z łazienkami, częściowo z balkonami. Każdy pokój posiada wygodne łóżka, telewizor, czajnik bezprzewodowy, podstawowe naczynia i sztućce, sprzęt plażowy (parawany). Na korytarzach w części wspólnej znajdują się aneksy kuchenne z lodówką. Wyposażenie aneksów: kuchenka mikrofalowa, toster, naczynia, indukcyjna płyta grzewcza, lodówka. Do dyspozycji gości jest również żelazko i deska do prasowania. W obiekcie znajduje się stołówka.

Dom wypoczynkowy WERA
Dysponuje pokojami 2 i 3-osobowymi z łazienkami i balkonami (pokoje na parterze mają taras). Pokoje wyposażone są telewizor, czajnik bezprzewodowy, podstawowe naczynia i sztućce, sprzęt plażowy (parawany). W części wspólnej znajdują się dwa wyposażone aneksy kuchenne , lodówki na korytarzach i w aneksach. Do dyspozycji gości jest również żelazko , deska do prasowania, odkurzacz, suszarka na pranie.

Dom wypoczynkowy MARAGA
Nowo-wybudowany budynek, z komfortowymi pokojami 2 i 3-osobowymi z łazienkami o standardzie hotelowym. Pokoje wyposażone są telewizor, czajnik bezprzewodowy, podstawowe naczynia i sztućce, sprzęt plażowy (parawany). Większość pokoi posiada balkon. Na każdym piętrze znajduje się wyposażony aneks kuchenny, lodówka. Do dyspozycji gości jest również żelazko i deska do prasowania. W pochmurne dni dzieci mogą korzystać z pokoju zabaw. Na terenie obiektu znajduje się również niewielki basen i można wypożyczyć rowery.

Uwaga: w każdym obiekcie w pokojach nie ma ręczników!

Wyżywienie (w domu wypoczynkowym KINGA):

2 posiłki: śniadanie serwowane, częściowo w formie bufetu szwedzkiego, obiadokolacja porcjowana i podawana do stolika.
Turnus rozpoczyna się obiadokolacją w dniu pierwszym i kończy śniadaniem w dniu dziesiątym. Możliwość przygotowania prowiantu na drogę (za dopłatą).

Plan wyjazdu:

1 dzień
Godz. 4.15 wyjazd z Bochni, godz. 5.00 - wyjazd z Krakowa. Przyjazd do Chłapowa w godzinach popołudniowych. Czas wolny na zapoznanie się z obiektem oraz miejscowością. Obiadokolacja i nocleg.

2-9 dzień
Śniadania , wypoczynek, plażowanie, obiadokolacje.
W trakcie pobytu wycieczka na Półwysep Helski, w trakcie której odwiedzimy Fokarium, jedyne takie miejsce w Polsce mające służyć odtworzeniu populacji foki szarej, niegdyś bardzo licznej w Bałtyku. Podczas pobytu będzie również czas na wieczorną wspólną integrację przy grillu dla wszystkich uczestników (jednorazowo podczas pobytu).

10 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie, pożegnanie z morzem, w godzinach okołopołudniowych wyjazd w drogę powrotną do miejsc zbiórki. Planowane zakończenie turnusu w późnych godzinach wieczornych.

Wycieczki fakultatywne:
- Trójmiasto
- Łeba i Słowiński Park Narodowy

Cena zawiera:

 • przejazd komfortowym autokarem, opłaty drogowe i parkingowe
 • 9 noclegów w pokojach 2,3-osobowych z łazienkami
 • wyżywienie: 9 śniadań, 9 obiadokolacji
 • 1 wieczorek integracyjny przy grillu
 • wycieczka autokarowa na Półwysep Helski
 • opiekę pilota
 • składki na TFG i TFP

Cena nie zawiera:

 • opłaty klimatycznej
 • wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
 • dopłaty do pokoju 1-osobowego - 400 zł

Zniżki:

 • Dziecko do 3 lat bez własnego łóżka – gratis
 • Dziecko 3-7 lat na dostawce – 890 zł
 • Dziecko 3-7 lat na łóżku podstawowym - 1260 zł
 • Miejsce w pokoju bez balkonu – 1470 zł
 • Miejsce w pokoju 4-osobowym - 1450 zł

Rezerwacja:

Termin Cena Rezerwacja on-line
17.07.2021 - 26.07.20211 490 złREZERWUJ
14.08.2021 - 23.08.20211 490 złREZERWUJ

Galeria:

Wera
Wera
Wera
Wera
Wera
Wera
Maraga
Maraga
Maraga
Maraga

Zapraszamy grupy i klientów indywidualnych!