Pracuj, zarabiaj, ryzykuj razem z nami!

praca

Eko-Tourist poszukuje ludzi chętnych do współpracy w organizacji ciekawych imprez turystycznych. Jeżeli masz pomysł na interesujący wyjazd – daleki lub bliski; znasz dobrze jakiś teren lub problematykę, posiadasz użyteczne kontakty – zapraszamy! Porozmawiamy, przedyskutujemy Twoją propozycję i – jeżeli ocenimy ją jako wartościową - zaproponujemy Ci współpracę. Współpracę na zasadach partnerskich – tzn. wspólnie inwestujemy ( Ty pracę, my pieniądze), wspólnie ponosimy ryzyko, razem – jeśli dobrze pójdzie – uczestniczymy w zyskach.

Może to wyglądać np. tak:

Ktoś świetnie zna – powiedzmy Madagaskar albo Mazowsze - i posiada doświadczenie pozwalające na zorganizowanie tam atrakcyjnego pobytu dla grupy turystów, ale nie poradzi sobie bez pomocy profesjonalnego biura, więc przychodzi do nas. Jeżeli pomysł uznamy za interesujący, jesteśmy gotowi zainwestować pieniądze, pracę i markę firmy w przygotowanie i promocję danego produktu. Od naszego Partnera także oczekujemy inwestycji, ale wkładu pracy, a nie pieniędzy. Jeżeli impreza dojdzie do skutku to nasz Partner będzie ją prowadził - oczywiście za wynagrodzeniem, a ponadto może otrzymać honorarium za przygotowanie programu i pomoc w promocji - np. w kwocie ustalanej proporcjonalnie do zysku z imprezy. Natomiast jeżeli impreza nie wypali, a nieraz tak bywa, to obie strony ponoszą straty – turystyka to ryzykowny biznes!

Jakiego rodzaju imprezy wchodzą w grę?

Wszystko, co można określić jako „turystykę z pomysłem” a zarazem jest legalne i moralne, np. wędrówki górskie, spływy, rejsy, egzotyczne wyprawy, imprezy narciarskie, wycieczki tematyczne lub naukowe, imprezy integracyjne, turystyka motywacyjna ( incentive ), przygotowanie konferencji itd. itd. Propozycje te mogą być skierowane zarówno do polskich turystów poszukujących niebanalnej oferty, obojętne w kraju czy za granicą, jak i do turystów zagranicznych. Ważne by miały charakter autorski – aby stał za nimi konkretny człowiek.

Uwaga przewodnicy, piloci, instruktorzy!

Eko-Tourist zbiera także dane o ludziach, którzy mogą być przydatni w realizacji różnych imprez. Jeżeli jesteś przewodnikiem, pilotem, instruktorem określonej dyscypliny turystycznej, znawcą jakiegoś terenu lub problematyki ( np. ornitologiem lub specem od żydowskich cmentarzy ) – i chcesz ew. podjąć współpracę – przyślij nam wyczerpujące informacje o sobie. Umieścimy je w naszej bazie danych. Niczego nie możemy obiecać, ale być może już niedługo odezwiemy się do ciebie z jakąś konkretną propozycją.


Zapraszamy! Pod firmą Eko-Touristu możesz zrealizować swoje pomysły!

Prosimy o kontakt – najpierw telefonicznie: 12 4227003, 12 2228863
lub e-mailem: dabrowski@eko-tourist.krakow.pl lub teresa@eko-tourist.krakow.pl