EKO-TOURIST Sp. z o.o. powstała w 1989 roku jako biuro podróży założone przez działaczy ochrony przyrody i przewodników górskich zrzeszonych w Oddziale Akademickim PTTK w Krakowie i w Polskim Klubie Ekologicznym.

Jesteśmy członkiem - założycielem Krakowskiej Izby Turystyki.

EKO-TOURIST sp. z o.o. została wpisana do Rejestru Organiztorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego pod numerem D/80/2000/155/2004.

EKO-TOURIST sp. z o.o. posiada Gwarancje Ubezpieczeniową dla Touroperatorów wykupioną w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Signal Iduna.

Firma zarejestrowoana jest w KRS pod numerem 0000197486
NIP:676 007 74 19
REGON: 001409843

Każdy uczestnik imprezy organizowanej przez Eko-Tourist ubezpieczony jest w Towarzystwie Ubezpieczeniowym SIGNAL IDUNA - umowa generalna nr 202819

Współpracujemy z większością krajów europejskich. Dzięki bezpośrednim kontaktom z kontrahentami możemy zrealizować każde zamówienie w dowolnie wybranym przez Państwa terminie. Duże doświadczenie, a także sprawdzona kadra pilotów i przewodników gwarantują profesjonalny poziom usług, a tym samym pełną satysfakcję klientów.

Specjalizujemy się w organizacji turystyki wypoczynkowej, ekologicznej, szkolnej oraz aktywnej. Ponadto organizujemy konferencje, szkolenia i spotkania integracyjne.

Naszą zimową specjalizacją są wyjazdy narciarskie do renomowanych stacji narciarskich w ALPACH FRANCUSKICH.

Nasza dotychczasowa działalność została wyróżniona "Złotym i Srebrnym Odysem" w konkursie na najlepsze biuro podróży Krakowa w 1994 i 1995 roku.
Jesteśmy również laureatem "Wyróżnienia za Działalność Gospodarczą w roku 1994" nadawanego przez Krakowską Izbę Przemysłowo-Handlową oraz "Złotego Przebiśniegu" - nagrody UKFiT przyznawanej za najciekawszą ofertę turystyczną.

Lecz najlepszym wyróżnieniem dla naszego biura jest zadowolenie tysięcy naszych klientów powracających z organizowanych przez Eko-Tourist wyjazdów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.